Pages

úterý 1. září 2015

Pár slov na úvod


Miluju a maluju! Klamu rozměry - první dva mají ve skutečnosti velikost cca 6×8 cm, třetí je na plátně 0,5×0,8 m :D.

 Co se hodí napsat na úvod? Tak asi něco jako pozdrav: „Ahoj! Vítám vás! Přeji dobrý den.“ Šlo by to? Nejsem si jistá. Zkusím to jinak… Milý čtenáři, vítám Tě ve svém světě slov, který je vlastně paradoxní, protože se bojím psát a upřímně čeština není moje parketa. Mám ráda knihy a k některým se i vracím, ale jakmile mám svými slovy sdělit své myšlenky a emoce, najednou mám v hlavě neskutečný zmatek, nic nedává smysl a já radši zaklapnu notebook (nebo odložím propisku). Uvědomuji si, jak je to nepraktické, protože na jaře 2016 mě čeká maturitní slohová práce, ze které mám záchvaty paniky už teď. Ale dost už o mém komplexu z psaní (i mluvení). 

I přesto jsem se rozhodla občas se vypsat z každodenního života. Podle kamarádky jsem až moc optimistická a měla bych se vzpamatovat. Můj milý život už mi párkrát dal pár facek, no a?! Však ono se to bude ještě opakovat – několikrát. Do té doby můžu žít, studovat, pracovat a bavit se, jak nejlíp dovedu. 

Egocentrik až za hrob, že ano. 

Navíc 1. září je parádní datum! Začíná můj poslední rok na osmiletém gymnáziu, podzim klepe na dveře a pro mě to znamená něco jako Nový rok. Dále chci psát o své cestě za lepší postavou, aneb potřebuji se zbavit břicha a zadku, který jsem vykrmila. Sem tam bych mohla přidat něco ze své tvorby – už jen anilinky a tuš, olejovky jsou finančně a časově náročné.
Pro dnešek bych to ukončila. 

Zatím se mějte krásně, loučí se M.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Díky za každý komentář a názor. Přeji Ti krásný usměvavý den! :)