Pages

sobota 28. listopadu 2015

30 Day Shred: Krátké shrnutí na závěr
Víceméně úspěšně jsem odcvičila jeden z nejoblíbenějších programů od Jillian Michaels. Pouze dva dny jsem z levelu 3 vynechala kvůli neplánovaným akcím. Ráda bych stručně vypsala své pocity a dojmy :).

Pravidelné cvičení mi přineslo spoustu energie, přestože se mi daný den už nechtělo nic dělat, tak hodinka pohybu mě znova probrala. Z části se mi určitě zlepšila fyzička, za což vděčím jak Jillian tak orbitreku. Bohužel jsem se neměřila, tak nemám žádné podložené výsledky. Pocitově (díky oblečení) největší rozdíl v centimetrech vnímám přes břicho. Ale rozhodně se nejedná o báječné výsledky deklarované na internetu, je totiž pravda, že v jídle jsem nebyla nejpoctivější. 

Tuto zkušenost beru jako dobrý začátek pravidelného pohybu. A už vymýšlím, s čím začnu od pondělí, nějaký plán už se rýsuje…

Komu bych 30 Day Shred doporučila? Nejlépe začátečníkům, kteří nemají s cvičením žádné větší zkušenosti. Opravdu jsem to vzala velmi stručně, protože není moc, co sdílet. Příště k tomu chci přistoupit více exaktně, abych se mohla opřít o čísla, foto atd… :D

3 komentáře:

 1. Také už mám odcvičeno a měla jsem úplně stejné dojmy. Lepší fyzičku a energii. Akorát ten první týden než si zvyklo tělo byl krutý :)

  Miška

  OdpovědětVymazat
 2. Také už mám odcvičeno a měla jsem úplně stejné dojmy. Lepší fyzičku a energii. Akorát ten první týden než si zvyklo tělo byl krutý :)

  Miška

  OdpovědětVymazat
 3. Kedysi som cvičievala pravidelne no posledný rok som na to nemala čas, respektíve som si to nahovárala.. znovu začať s týmto programom by mi možno bodlo :)
  ladyminimalism.com

  OdpovědětVymazat

Díky za každý komentář a názor. Přeji Ti krásný usměvavý den! :)