Pages

pondělí 16. listopadu 2015

Útržky každodenního života


Ach jo! Ach ne! Už zase je to déle než týden od posledního článku, který se za plnohodnotný článek dá považovat jen s hodně přivřenýma očima…. Dnes jsem si připravila pár fotek ze svého každodenního života :)). Plus se samozřejmě potřebuji vypsat, postěžovat si a vysvětlit sama sobě, jak se mám vlastně fajn.

Když nad tím přemýšlím, nemám ani co povídat, protože většinu času trávím ve škole (nebo cestou do školy :D). O víkendu mám většinou jeden den pracovní (doučování, brigáda,…) a do toho se snažím stíhat rodinné návštěvy. V rámci zachování zdravého rozumu (pokud jsem ho vůbec někdy měla) se snažím mít jeden den týdne odpočinkový, zkouknu nový díl TBBT a už se těším na nové epizody Suits

Dnešní odpoledne jsem strávila dělání prezentace – překvapivě do cvičení z fyziky :D. Uklidňuje mě, že ¾ už mám hotové, zítra to dodělám a pak si natrénuji prezentování. Měla bych spočítat příklady do cvičení z chemie a matematiky, naučit se další dva miliony věcí a do toho se podílet na organizaci stužkovacího večírku. Večírek máme už příští týden a nic nestíháme -_-. Je načase se začít modlit, aby vše klaplo, protože jen modlitby a satanistické rituály nám pravděpodobně takhle pozdě mohou pomoct.

Jsem happy, jak tři grepy! Už mám téměř dokončené 30 Day Shred a pomalu si plánuji své pokračování. Mrzí mě, že jsem se na začátku nezměřila, abych mohla porovnat výsledky. Pokud mám hodnotit slovy: Cítím se lépe, zlepšila se mi „fyzička“ a chci pokračovat :). Možná je to tou často deklarovanou hranicí 21 dní, kdy se vytvoří nějaký zvyk :D. 

V úvodu píšu o fotkách, tak tady jsou. Nejsem zvyklá fotit běžné záležitosti, tak nemám foto z káviček, čajíčkování, procházek, .... :(.
Říjnové foto, ale stejně si říkám, jak je ten letošní podzim nádherný! :)

Pátky jsou zkrátka supr čupr....

Blíží se konec roku a to pro mě znamená pořídit si nový diář. Už třetím rokem jsem věrná Albi a tentokrát zvítězil tento barevný kapesní. Formátem mi vyhovuje na 100%.

Jedna ze snídaní. Bílý jogurt, červené hrozno, ovesné vločky a ovocný čaj.

Další snídaně. Bílý jogurt (ten snídám snad každý den :D), banán, Mixit a tentokrát zelený čaj s citronem.
Žádné komentáře:

Okomentovat

Díky za každý komentář a názor. Přeji Ti krásný usměvavý den! :)